Benieuwd naar lichting ’17? Ga naar finals.artez.nl

 

In dit online magazine een impressie van het eindexamenwerk van lichting ’16 van ArtEZ hogeschool voor de kunsten: dansers, choreografen, beeldend kunstenaars, ontwerpers, musici, muziektherapeuten, kunstdocenten, acteurs en architecten. Enjoy!

 

Bekijk ook onderzoeksprojecten van afstudeerders die het Honours Programme afronden. Een aanvullend theorie- en onderzoeksprogramma voor een geselecteerd aantal bachelorstudenten.

 

Nieuwsgierig naar voorgaande lichtingen?

ArtEZ Finals 2015 Magazine
ArtEZ Finals 2014 Magazine
ArtEZ Finals 2013 Magazine

Herwaardering van het weefgetouw

  • Milou Voorwinden / Product Design / Arnhem

Stories of near

  • Zinzi de Brouwer / master Fashion Strategy / Arnhem

Veranderbare woning

  • José Koers / master Interieurarchitectuur / Arnhem, Zwolle

Bovennatuurlijke technologie

  • Amy Whittle / Interaction Design / Arnhem

Codified Mandarins under Clock

  • Julia Barros de la Maro / Dans / Honours Programme / Arnhem

Agelift

  • Babyskin Collective / Danser, maker / Arnhem

AbART

  • Judith Döhn / Jazz & Pop / Arnhem

De beweging van de vlag

  • Fenne Saedt / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Docent Dans Event

  • Docent Dans / Arnhem

Het abstracte gebaar

  • Rosanne van Wijk / Fashion Design / Arnhem

Ichnologie van een speler

  • Monique van Hinte / Dans, Theater, Master Theatre Practices / Arnhem

Is God een brok?

  • Merel van Lieshout / Docent Theater / Arnhem

Kolonisatie van Mars

  • Merel Raven / Interaction Design / Honours Programme / Arnhem

Menselijke ervaringen

  • Aldo Esparza Ramos / Fine Art / Arnhem

Moet kunst schreeuwen?

  • Merel van der Velde / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Nieuwe eilanden

  • Anne Hermsen / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Relativiteit van tijd

  • Anke Spieringhs / Docent Theater / Honours Programme / Arnhem

Soms ben ik of altijd alleen

  • Sanne Arbouw / Docent Theater / Arnhem

Wildzang

  • Eva Fiselier, Isabelle Gersie, Lotte van der Kleij / Muziektheater / Arnhem

Veiligheid, ontmoeting en verwondering

  • Luca van Slagmaat / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Welkom

  • Lucas Sloot / Fine Art / Arnhem

Soft Cut

  • Pluck / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Movement of Love

  • Sabrina Železnik / master Theatre Practices / Arnhem

Het niemandsland van verloren kunst

  • Emma Berit Smit / Graphic Design / Arnhem

Hello, World!

  • Valerie van Zuijlen / Graphic Design / Arnhem

Raas

  • Michelle Brouwer / Creative Writing / Arnhem

De gefragmenteerde woning

  • Aaltsje Venema / master Interieurarchitectuur / Arnhem, Zwolle

Mens zijn

  • Bo Bannink / Fine Art / Arnhem

Nieuwe lichting dansers en choreografen in eindvoorstelling Dans

  • Eindvoorstelling Dans / Arnhem

De binnenwereld van een zwarte vrouw

  • Simone Atangana Bekono / Creative Writing / Arnhem

Een intense beleving van de Nederlandse kust

  • Lieke Roerink / master Architectuur / Arnhem

Het heiligste dorpje van Nederland

  • Simone de Kinderen / Fine Art / Arnhem

Increase/decrease

  • Casper Notenboom / Product Design / Arnhem

Ja nee maar echt echt

  • Elodie Emilisa Schillemans / Docent Dans / Honours Programme / Arnhem

Laten we elkaar begrijpen

  • Nagare Willemsen / Fine Art / Arnhem

Textiel Innovatie Lab

  • Anna Brinkmann / master Fashion Strategy / Arnhem

Moved By Light

  • Suzan Marijnissen / Product Design / Arnhem

Nankosoul

  • Nanko Meiborg / Jazz & Pop / Arnhem

Homunculus 0.9

  • Dore van Montfoort / Creative Writing / Arnhem

Support yourself

  • Eline de Bruijn / Fine Art / Arnhem

The Magic Circle

  • Laura de Vogel / Fine Art / Arnhem

Vormen van leegte

  • Barbara Walbrun / Fine Art / Arnhem

PLAY MAIDS

  • Anne Freriks, Robin Kuiper en Mart van Berckel / Muziektheater / Arnhem

Verzet tegen het ideale lichaam

  • Sophie Mayeux / Dans / Honours Programme / Arnhem

Een stem die gehoord mag worden

  • Sophie de Graaf / Jazz & Pop / Arnhem

Joie de vivre

  • Hee Kim / master Fashion Design / Arnhem

All In

  • Arash Fakhim / Fine Art / Arnhem

Poetry of motion

  • Mijke Pasmans / Product Design / Arnhem

Allen af

  • Eindvoorstelling Toneelschool / Arnhem

Bevreemdend draagobject

  • Robin Deceuninck / Product Design / Arnhem

Club Guy & Roni’s Poetic Disasters Club

  • Agnese Fiocchi / Dans / Arnhem

De tijd krijgt vleugels

  • Thelma de Lang / Docent Beeldende Kunst & Vormgeving / Arnhem

Expanded and Expressed

  • Mahsa Kordbacheh / Product Design / Arnhem

HOLZIG

  • Hans Arnold / Jazz & Pop / Arnhem

In Turbulenten Zeiten

  • Julian Bohn / Jazz & Pop / Enschede

Kleding voor de kluizenaar

  • Johanna Bas Backer / Fashion Design / Arnhem

Jong en oud dansen

  • Johanna Knefelkamp / Docent Dans / Arnhem

Monument voor herinneringen

  • Boaz van Doornik / Fashion Design / Arnhem

Movement memories

  • Lisa Förster / master Fashion Design / Arnhem

Opheffen van de zwaartekracht

  • Johannes Offerhaus / Fashion Design / Arnhem

Memes

  • Willem Kempers / Interaction design / Arnhem

Vrouw zijn

  • Annemieke Dannenberg / Creative Writing / Arnhem

Unknown Ordinary

  • Mai Deonpen Chuaicharoensuk / master Fashion Strategy / Arnhem

Take care of your second skin

  • Alissa Nicolai / Fashion Design / Arnhem

The Ultimate Exhibition

  • Mark Schobben / Fine Art / Honours Programme / Arnhem

Fashion show film

  • Fashion show film / Fashion Design